Oferta Rest Hotel - Sale Weselne

Sala Weselna

Nasza sala weselna to doskonale i gustownie urządzone miejsce na niezapomnianą imprezę weselną dla każdej pary. Dogodna lokalizacja w zacisznym miejscu, okolice Warszawy z dala od zgiełku miasta to dodatkowy atut naszej sali, dzięki któremu będąc wciąż blisko centrum możemy przenieść Państwa w świat ciszy i spokoju.

 

Zapoznaj się z kompleksową ofertą, na oficjalnej stronie naszej sali weselnej.

 

Organizacja wesela 

Proponujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego w eleganckiej, komfortowej i klimatyzowanej sali bankietowej o ciepłej, wyszukanej stylistyce przy stołach okrągłych jak również w ustawieniu tradycyjnym, co daje ogromną elastyczność przy organizowaniu wesela.

 

Sala weselna okolice Warszawy

Dużą częścią sali weselnej jest oczywiście parkiet taneczny, przestrzeń zaaranżowana akustycznie, dzięki czemu można delektować się brzmieniem zespołu lub DJa. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, piękne i nastrojowe okolice Warszawy, cisza i spokój, a jednocześnie bardzo dobry dojazd i bliskość Centrum Warszawy.

 

Hotel

Na miejscu znajduje się hotel do dyspozycji nowożeńców i gości. 

 

Napisz lub zadzwoń do nas już dziś, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

 

Zadbamy o niepowtarzalny i jedyny na tą okazję wystrój sali, dekorację stołów i bufetów. Krzesła przyozdobimy eleganckimi, kremowymi pokrowcami.