Wybrór sali weselnej

Wymarzona sala weselna cz.2

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy artykuł pomagający w wyborze sali weselnej. Dziś jego kontynuacja

Wyposażenie sali weselnej

Sale weselne są z reguły pomieszczeniami zamkniętymi. Zgromadzeni goście potrzebują świeżego powietrza, jednak w upalne letnie dni otworzenie okien i drzwi zagwarantuje nam, że na sali nie tylko nie będzie duszniej, ale będzie też cieplej. Dlatego tak ważnym niemal standardem w dzisiejszych czasach jest klimatyzacja. Zapewni ona zarówno powiew świeżego powietrza, jak i utrzyma optymalną, przyjemną temperaturę wewnątrz sprawiając, że przybyli członkowie zabawy zapomną o braku komfortu termicznego i w pełni oddadzą się zabawie.

Kolejnym z ważnych elementów wyposażenia sali jest dobre oświetlenie zachęcające do zabawy. Kiedyś kolorofony, dziś lasery, skanery, flowery i inne dodają uroku i wspomagają szybkie poczucie tanecznego klimatu. Oczywiście wiele zespołów weselnych, DJów, wodzirejów także posiada swoje oświetlenie estradowej, jednak ze względu na wymaganą mobilność nie mogą oni zapewnić tego, co dobrze wyposażona sala.

A skoro już mówimy o tańcach – nie ma nic gorszego od śliskich płytek czy wytartych paneli. Nie bez powodu mówimy „parkiet taneczny” – bo dobry parkiet nie tylko dobrze wygląda, ale też daje bezpieczeństwo i stabilne podłoże.

 

Wystrój

Ten temat zawsze przewija się przy decyzji o wyborze sali i jest zależny od naszych preferencji. Wolimy salę skromną czy pełną wyszukanych ozdób? Przestronną czy przytulnie ciasną? Nowoczesną czy w klasycznym pałacowym stylu? Przed wyborem warto zapytać managera sali jakie wersje wystroju oferuje.

Categories: Bez kategorii