3866-6173-ico-wu.jpg

Pomysł na ciekawe wesele

Dla tych, którzy chcą scalić wesele ze wspaniałymi przeżyciami, sposobów jest wiele. Co powiecie na wesele które jest na platformach zamocowanych na wysokości 50 metrów nad ziemią?

Wesele w przestworzach

Zwolennicy takich zabaw dodają żartobliwie, że z wyjątkiem ekstremalnych przeżyć to dodatkowo doskonała okazja, żeby w tym szczególnym dniu wkraść się bliżej aniołów. „Marriage In the Sky” (małżeństwa w niebie) praktykowane są w tej chwili w ponad 15 krajach. Wybór miejsca zależy od momentu fantazji pary młodej. Jedynym warunkiem spełnienia marzenia jest powierzchnia ok. 500 m² oraz wybór jej zabezpieczenia. Czemu nie pozdrowić gości skokiem na bungee prosto z platformy? Na specjalne życzenie pary wolno doczepić kolejne platformy, na których wystąpi np. zespół muzyczny. Podczas takiej uroczystości do podniebnego stołu zdoła zasiąść ponad 350 osób. Wszyscy goście weselni są przypięci specjalnym pasami, na wypadek, jeśliby szampańskie działanie zakręciło im zbytnio w głowach. Przerwy na skorzystanie z toalety są wtedy w najwyższym stopniu przewidziane, lecz odbywają się grupowo, tzn. na parter zjeżdża cały 22-osobowy stół.

 A jeśli to za dużo?

Dla tych jednak, którym wesele w chmurach kojarzy się ze zdecydowanie ze zbyt szaloną opcją,  przede wszystkim tym, którzy cierpią na strach wysokości, pozostają inne, tak samo atrakcyjne alternatywy.

Podróż do innej krainy

Na jednym z kobiecych for internetowych miłośniczka podróży podaje perfekcyjny badania takiej inscenizacji: – Wesele będzie tematyczne pt. podróże. Uwielbiamy podróżować a nasze życie jest powiązanie z ciągłymi wyjazdami. Zaproszenia wyglądają wówczas jak paszporty, napisałam „przewodnik turystyczny gwoli gości”, opisując w nim każde stadium po kroku, co się będzie działo. Dekoracja będzie zawierać parę zwisających przyozdobionych samolocików, tort jak walizki podróżne, winietki na stołach w charakterze karty pokładowej…

 

Balonowe zakończenie

Podczas weselnej uroczystości ważna jest nie owszem oprawa miejsca, a także supremacja naszych gości. Dzięki ich odlotowym pomysłom wspomnienia tego dnia mogą jeszcze długo do nas powracać. Jedna z internautek zapamiętała ten dzień w osobliwy sposób: – Goście zaskoczyli nas, przynosząc bezlik balonów, do których były przyczepione karteczki. Balony owe zostały po ceremonii przez nas puszczone w świat. Na karteczkach był napis, że to dydki z naszego wesela a jeśli osoba, która znajdzie jeden z balonów i ma ochotę, być może nam odprawić karteczkę z życzeniami. Przez jakiś czas po weselu dostawaliśmy pojedyncze życzenia z rożnych części kraju. Miłe to było. Cóż, życzymy wszystkim planującym przyjęcia weselne samych miękkich lądowań na nowej drodze życia.

Organizator wesela

Organizatorem takich ciekawych wesel jest sala weselna wesele-resthotel.pl

Categories: Bez kategorii

2 comments

Dodaj komentarz