3866-6173-ico-wu.jpg

Pomysł na ciekawe wesele

Dla tych, którzy chcą scalić wesele ze wspaniałymi przeżyciami, sposobów jest wiele. Co powiecie na wesele które jest na platformach zamocowanych na wysokości 50 metrów nad ziemią? Wesele w przestworzach Zwolennicy takich zabaw dodają żartobliwie, że z wyjątkiem ekstremalnych przeżyć to dodatkowo doskonała okazja, żeby w tym szczególnym dniu wkraść się bliżej aniołów. „Marriage In Read More

Wybrór sali weselnej
para2

Wymarzona sala weselna cz.1

Jednym z najtrudniejszych zadań stawianych przed Parą Młodą jest wybór sali weselnej. Zazwyczaj rezerwacja jest dokonywana na sporo przed uroczystością, a często jest tak, że dyspozycyjność sali weselnej wpływa na wybór daty ślubu. Na co zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego miejsca na wesele?

tort weselny 3,

Najsłodszy gość na waszym weselu…

Od niepamiętnych czasów wśród rodzinnych powiedzeń krąży jedno z nich: „nie ma wesela bez jedzenia”. Sporo w tym prawdy. Polskim zwyczajem jest ugościć przybyłych gości przy suto zastawionym stole. Kropką nad i (albo też w tym przypadku „wisienką na torcie”) jest oczywiście tort weselny!

samochod_weselny
lake-tahoe-wedding-venue-sleigh-4-980x400

Jaki miesiąc na wesele?

To pytanie zadaje sobie chyba każda para, której przyszło organizować wesele. Oto kilka porad związanych z wyborem daty.

Wybór sali weselnej

Wybór sali weselnej – z nami to proste!

W życiu każdej pary przychodzi czas decyzji o wspólnej przyszłości, w którą wkroczenie zainicjowane jest ślubem małżeńskim, i następującym po nim weselu. I właśnie – wesele – temat, który spędza sen z powiek wielu młodym osobom.